GODZINY PRACY:
pon-pt: 9:00 – 20:00
sob: 10:00 – 14:00
INFORMACJA I ZAPISY:
600 47 42 99 | 517 10 88 58
kontakt@regenerica.pl
60 minut
TAK
3-4 co 4 tygodnie
co pół roku
Po kilku tygodniach
do 6-9 miesięcy
od 500 PLN
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – to innowacyjny zabieg biostymulacji skóry dający efekt długotrwałej rewitalizacji i regeneracji. Zabieg polega na pobraniu niewielkiej ilości krwi pacjenta, odseparowaniu z niej osocza bogatopłytkowego a następnie podaniu go w skórę za pomocą iniekcji. Efekty bioodnowy polegają na stymulacji naturalnych procesów autoregeneracyjnych skóry wykorzystujących własne czynniki wzrostu i komórki macierzyste zawarte w osoczu krwi, które:
Zabieg przywraca młodość i opóźnia procesy starzenia, wygładza zmarszczki, ujędrnia i napina skórę, wzmacnia włosy , redukuje rozstępy
i blizny. W wyniku terapii skóra staje się gładsza, jędrna odzyskuje blask. Efekty działania są bardzo naturalne – bez efektu maski czy nadkorekcji rysów twarzy, dzięki czemu można ją stosować również profilaktycznie.
REKOMENDOWANA LICZBA ZABIEGÓW:
3-4 zabiegi w odstępie 1 miesiąca
FIBRYNA BOATOPŁYTKOWA zwana także FIBRYNĄ BGATOKOMÓRKOWĄ – to nowoczesny zabieg biostymulacji skóry dający efekt długotrwałej rewitalizacji i regeneracji. Zabieg polega na pobraniu niewielkiej ilości krwi pacjenta, odseparowaniu z niej FIBRYNY, PŁYTEK KRWI, LEUKOCYTÓW ora KOMÓREK MACIERZYSTYCH CD 34 +, a następnie podaniu go w skórę za pomocą iniekcji. Efekty bioodnowy polegają na stymulacji naturalnych procesów autoregeneracyjnych skóry wykorzystujących własne czynniki wzrostu i komórki macierzyste zawarte w osoczu krwi, które:
Najczęstsze obszary działania:
EFEKTY ZABIEGU:
Efekty działania zabiegu są bardzo naturalne – można go stosować również profilaktycznie.
REKOMENDOWANA LICZBA ZABIEGÓW:
3-4 zabiegi co 1 miesiąc
Dla osób u których zauważalne są:
Konsultacja lekarska poprzedzająca zabieg przeprowadzona na miejscu przez Specjalistę medycyny estetycznej pozwala na wspólne ustalenie oczekiwań.
Przed podaniem preparatu obszar działania zostaje znieczulony preparatem w formie kremu – EMLA, ANESDERM (nie dotyczy owłosionej skóry głowy), dzięki czemu zabieg jest praktycznie niebolesny.
Obszar działania i miejsce podania Osocza bogatopłytkowego są precyzyjnie zaplanowane i podawane za pomocą jednorazowej strzykawki zaopatrzonej w bardzo cienką igłę. Pierwszy etap zabiegu polega na pobraniu 5-10 ml krwi pacjenta. W drugim etapie odwirowujemy pobraną krew w wirówce aby uzyskać osocze bogatopłytkowe.
W trzecim etapie podajemy odwirowane osocze bogatopłytkowe do skóry metodą Mezoterapii igłowej – iniekcji – z króciutką igiełką. W zależności od wskazań iniekcje wykonywane są śródskórnie na całej oznaczonej powierzchni skóry lub liniowo wzdłuż widocznych zmarszczek. Wstrzykiwane osocze dociera do warstwy brodawkowatej skóry, gdzie znajdują się fibroblasty oraz komórki macierzyste. Obszary zabiegowe: twarz, skóra głowy z włosami, szyja, dekolt, brzuch, ramiona, dłonie, wewnętrzna strona ud, wiotka skóra okolic kolan, blizny, rozstępy.
Na skórę możemy dodatkowo nałożyć odpowiednie preparaty zawierające witaminy, substancje odżywcze, kwas hialuronowy które dzięki zabiegowi wnikną głęboko w skórę.
Średni czas trwania zabiegu to około 30-45 min, a czas spędzony
w gabinecie to około 60 minut. Bezpośrednio po zabiegu Pacjent/ka może powrócić do normalnego funkcjonowania. W miejscu zabiegu mogą powstać zaczerwienienie, niewielki obrzęk i które znikają samoistnie po kilku dniach od zabiegu. Czasami może być odczuwalne swędzenie skóry. Na koniec nakładamy warstewkę kremu pozabiegowego.
REKOMENDOWANA LICZBA ZABIEGÓW: 2-4 zabiegów co 2 tyg., powtarzamy co pół roku
WAŻNE PRZED ZABIEGIEM:
2-3 dni przed zabiegiem zrezygnuj z przyjmowania aspiryny i innych leków rozrzedzających krew, ponieważ zwiększają one krwawienie po iniekcji.
Na 30 minut przed pobieraniem krwi wypij ok. 2 szklanek wody, co zwiększy dostęp do naczyń krwionośnych.
Poza tym zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta.
Uwaga!!!Pacjenci przyjmujący leki przeciwkrzepliwe i przeciwpłytkowe z powodu udaru, zakrzepicy w wywiadzie, zawału itp. (Plavix, aspiryna..) powinni kontynuować leczenie, ponieważ ryzyko zachorowania wynikające z odstawienia preparatu przewyższa korzyści związane z uniknięciem powstania siniaków czy obrzękiem